Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Uzun yıllardır konteyner ve prefabrik ev sektöründe hizmet veren firmamız hızlı, kaliteli ve profesyonel olarak çalışmalarına Sakarya’da devam etmektedir. Sektörde aranan bir firma olan Türker Konteyner müşterilerini memnun etmek için sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle birleştirmiştir.

Türker Konteyner yurt içi ve yurt dışı çalışmalarıyla en iyiyi sunmak için heyecanla çalışmalarını aralıksız devam etmektedir.

 Bize ulaşmak artık çok kolay. Yeni web sitemiz www.turkerkonteyner.com dan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bilgi ve fiyat tekliflerimiz için sizleri ofisimize bekliyoruz.

MİSYON

Türker Konteyner alanında uzmanlaşmış takım arkadaşları ile gelişen teknolojileri bilgi ve tecrübeyle birleştirerek maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına heyecanla devam etmektedir.

VİZYON

Türker Konteyner olarak çıktığımız yolda amaçlarımıza ulaşmak için dünyadaki gelişmeleri, teknolojileri ve fuarları yakından takip ederek arge çalışmalarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla heyecanla çalışmaktayız.