Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Yemekhane Konteyneri

Yemekhane Konteyneri

Yemekhane Konteyneri, inşaat personel yemekhanesi kullanılacak kişi sayısı ve kurulacak zeminin boyutuna göre tek katlı veya iki katlı şekilde tasarlanan yapılardır. Şantiyelerde, fabrikalarda, sahra hastanelerinde, deprem bölgelerinde yemekhane ihtiyacını karşılanmasında kullanılabilecek projelerimiz ve cazip fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılarız.

Yemekhane Konteyner projelerimiz ve modellerimiz ihtiyaç beklentiler doğrultusunda, kişi sayısı ve konfor göz önünde bulundurularak hazırlanır. Konteynerlerimiz fabrikada hazırlanır. Sadece birleşim işlemleri kurulacak yerde yapılır. Kurulacak bölgenin iklim şartları göz önünde tutulur. Gerekirse takviye yalıtım gerçekleştirilir. Ürünlerimiz uygun maliyetlidir. Uzun yıllar dayanıklı yüksek kalite malzeme yapısı ile birçok kez sökülüp başka yere taşınabilir. Montajı kolaylıkla kısa sürede yapılır.

Türker Konteyner eğitimden, sağlığa, sosyal tesislere, şantiyelere uygun kullanımda yeni nesil yemekhane konteyneri üretir. Hazır konsepti yapılarımız, size özel tasarımlar, cazip fiyatlar, kaliteli yapısı ile pratik çözümler sunarız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aynı anda kaç kişi yemek yiyecek, masa kurulumları nesil olacak, havalandırma sistemleri, sağlık ortamlar göz önünde tutulan önemli detaylardır. Ürünlerimiz TSE standartlarına uygun şekilde üretilir. Yaz kış 4 mevsim kullanım özelliği ile yıllarca kullanabilir, işi bittiğinde başka bir yere taşıyıp kolayca montaj edilir.

Sakarya Yemekhane Konteyneri Türker Konteyner yüksek yapı güvenliği ile kullanılacak her metrekarenin verimli olması ve konforuyla ön plana çıkar. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda projeleri kısa sürede sunar, fiyat teklifi veririz.