Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Yatakhane Konteyneri

Yatakhane Konteyneri

Yatakhane konteyneri birden fazla konteynerin birleştirilmesiyle oluşan yapı ihtiyaca göre bir, iki, üç katlı olabilir. Yol, köprü, baraj, tünel şantiyelerinde çalışan personelin sağlıklı ortamlarda uyuması, dinlenmesi amacı ile kurulan yapılardır.

Yatakhane konteyneri insan sağlığı ve güvenliği açısından yüksek kaliteli malzemeden imal edilir. A 1 yanmazlık sertifikasına sahip malzemeler kullanılarak üretilen ürünler iş ve işçi güvenliği yönetmeliklerine uygundur. Konteynerlerimiz ihtiyaçlara ve beklentilere maksimum fayda verecek şekilde tasarlanır. Maliyeti açısından oldukça uygundur. Uzun yıllar kullanım sağlar. Kurulumu oldukça pratik ve kullanımı bittikten sonra başka bir yere kolayca monte edilebilir. Düz zemin veya toprak zemine kolayca montelenir. Profesyonel ekibimiz tarafından en iyi yer kazancı, en iyi havalandırma, kaç kişinin kalacağı gibi hesaplamalarla bütçenize en uygun projeler hazırlanır.

Bir, iki veya çok katlı yatakhane projelerimiz ısıtma, soğutma tertibatları, lavabo, wc gibi optimum fayda sağlayacak şekilde modellendirilir. Firmamız ülkemizin her yerinde şantiyelerinize gelip yatakhane konteynerleri montajını gerçekleştirir.  Çalışanlarınızın en uzak noktalardaki ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayacak yapıları cazip fiyatlarla sizlere sunarız. Firmaların tercih ettiği Türker konteyner, en iyi kalitede üretim ve montaj hizmetini kusursuz sunar.

Sakarya’da bulunan firmamız konusunda uzman ekibiyle tüm siparişlerinizi hızlı şekilde hazırlayarak teslimini gerçekleştirir. Yatakhane konteyneri pratik ve taşınabilir özelliği ile bir şantiyede işi bitince başka şantiyeye montaj yapılabilir. Tüm sorularınız için bizleri arayabilir, ihtiyaçlarınızı söyleyerek bizden fiyat alabilirsiniz.