Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Standart Konteyner

Standart Konteyner

Sakarya Standart Konteyner günümüzde her alanda kullanılmaya başlayan konteynerler gündelik yaşam alanı olarak, inşaatlarda, taşımada sıkça tercih edilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Sektörün gelişmesi ile insan ihtiyaçları da değişmektedir. Türker Konteyner, kullanım alanları ve ihtiyaçlara göre farklı boyut ve malzeme ile daha uygun bütçelerle uzun yıllar kullanabileceğiniz modeller üretmektedir.

Standart Konteynerler farklı sosyal tesislerde, şantiyelerde, okullarda, tatil köylerinde vb. hemen her yerde tercih edilir. Standart konteynerler bütçenizi yormayan maliyeti ile genel amaçlarla uzun yıllar kullanım sağlar. Lojistik hizmetlerinde de kullanılan konteynerler taşıma sistemi olarak da tercih edilebilir.

Standart konteynerler konut ihtiyacına da çözüm getirir. Türker konteyner olarak hızlı, kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilecek konteyner hizmeti vermektedir. Bu yapılar istediğiniz ebatlarda da projelendirilmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız mühendis ve mimarlarımız ile istediğiniz ölçülerde konteyner üretimi yapılır.

Türker konteyner hızlı ve rahat bir şekilde kurulumu yapılır. Bakteri üretmeyen yapısı vardır. Yanmazlık derecesi geliştirilmiş ürünler kullanılır. Isı ve ses yalıtımı yüksek olan bu ürünler aynı zamanda paslanmaz. Yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkilerden etkilenmez.

Türker Konteyner olarak ürünlerimizde ISO ve TSE standartlarındaki malzemeler kullanılır. Konteynerlerimiz uzun ömürlüdür. Uzun yıllar dayanıklılığını kaybetmez. Ürün alev geciktirici özelliğine sahiptir. Çevre dostu malzemeler ile ürünler geri dönüştürülebilir.

Sakarya Standart Konteyner Türker Konteyner ihtiyaçlarınıza göre yeni projeler ile yaratıcı çözümler sunulur.