Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Şantiye Konteyneri

Şantiye Konteyneri

Sakarya Şantiye Konteyneri, Türker Konteyner sektörde yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Sektörün öncülüğünü üstlenen firma, demonte ürünleri ile hızlı kurulum sağlar. Ürünler sağlık, hijyen ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilir. Maliyet açısından her bütçeye hitap eder. Yurt içi ve yurt dışı satışı devam eden konteynerlerimiz hızlı ve kolay kurulum ile zamandan da tasarruf sağlar.

Türker Konteyner ile şantiyelerinizde güvenli ve sağlıklı yaşam alanları oluşturuyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle en iyi projeleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Şantiyelerde, inşaatlarda çalışan kişilerin genel ihtiyaçları ve barınmaları için yapılan güvenli farklı ebatlarda projelendirilen şantiye konteyneri hızlı bir şekilde üretilir ve kurulur. İhtiyaçların çeşitlerine ve farklarına göre mühendis ve mimarlarımız tarafından çizilen, tasarlanan bu yapıların kurulumu da oldukça kolaydır. İnşaat alanlarında kalmak zorunda olan kişilerin konteynerde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda projeler hazırlanır.

Şantiye konteynerleri konteyner evler sadece şantiyelerde değil, depremlerde ve her türlü afette kurtarıcı olabilir. Pratik kurulumu ve barınma ihtiyacını karşılayan tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilir. Bu yapılarda insan ihtiyaçlarına yönelik olarak WC, banyo gibi gereksinimler de düşünülür. İnşaat projelerinde güvenilirliği, dış hava koşullarına dayanıklılığı, barınma ihtiyacını tümden karşılaması ve uygun maliyetli olması nedeni ile oldukça fazla tercih edilir.

Sakarya Şantiye Konteyneri Türker Konteyner farklı ihtiyaçlarınız için en iyi projeler ile sizlere çeşitli yenilikçi çözümler sunar. Hızlı, kaliteli ve uzun yıllar dayanıklılık gösteren konteynerler, firmamız tarafından kısa sürede kurulur.