Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Sandviç Panel Konteyner

Sandviç Panel Konteyner

Sandviç Panel Konteyner üstün kalite, ısı, ses yalıtım, güvenli ve uzun ömürlü yapılardır. Sağlıklı ve çevre dostu defalarca sökülüp kullanılabilen yüksek performanslı her bütçeye uygun konteynerler günümüzde en çok tercih edilen sistemlerdir.

Türker Konteyner, sandviç panel konteynerleri yeni nesil teknolojiler ve çözümlerle sizlere sunar. Modern yapısı ve tasarımı ile diğer yapılara göre daha üstün özelliklere sahiptir. Isı yalıtımı ile enerji tasarrufu sağlar. Panel sistemi uygulaması çatı ve duvar uygulamalarında yalıtımı üst seviyede sağlar. Kenetlenen yapısı itibari ile sızdırmazlık düzeyini maksimuma çıkartır. Ergonomik yapısı konforu beraberinde getirir.

Sandviç Panel Konteyner 4 mevsim kullanılabilen, dış etkenlerden etkilenmeyen yapısı ile şantiye, sahre hastaneleri, yemekhane, yatakhane, askeri tesislerde, spor tesislerinde, sosyal alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Projelerimizde güvenlik, sağlıklı malzeme, verimli kullanım ile modern, şık yapılar sunarız.

İhtiyacınızı ve beklentilerinizi karşılamak için farklı modellerde projelendirilir. Deforme olmayan yapısı uzun yıllar dayanıklılığını korur. İşi bittiğinde diğer alana pratik şekilde taşınarak kurulumu sağlanır. Birbirine geçmeli sistemi sayesinde gerekirse kolaylık ekler yapılabilir. Bu da bütçenize ek katkılar sağlar. Üstün

performansı ile tüm işlerinizi kolaylaştırırken 2-3 yıl gibi sürede kendini amorti eder.

Sandviç Panel Konteyner Türker Konteyner tarafından Sakarya’da istekleriniz doğrultusunda uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Teknik bilgi, model, tasarım ve avantajlı fiyatlar için sizleri bekliyoruz.