Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Yemekhane Binaları deprem, sel gibi doğal afetlerde, sosyal tesislerde, yol, köprü, tünel gibi şantiyelerde, çeşitli toplantılarda, askeri tesislerde, fabrikalarda, sosyal etkinliklerde, aş evlerinde açık hava organizasyonlarında çok sayıda kişinin yemek yemesi için hazırlanan yapılardır.

Birçok kişinin aynı anda yemek yeme ihtiyacını karşılamak amacıyla ve mutfak için gerekli araç gereçlere göre dizayn edilen yapılar aynı zamanda konforludur. Yemekhanelerin iyi havalandırılması, izolasyonunun sızdırmazlığının maksimum düzeyde olması gerekir.

Prefabrik Yemekhane Binaları statik ve teknik açıdan mimar ve mühendislerimiz tarafından hazırlanan yapılardır. Projelerde aynı anda kaç kişinin kullanacağı, masa sandalyelerin yerleşimi, mutfak ekipmanlarının durumu ve hijyen şartları göz önünde bulundurulur. Yapılarımız istenilen metrekarelerde hazırlanabilir. Yenilikçi çözümlerle son teknoloji makinelerle üretimlerimiz Sakarya’da fabrikamızda gerçekleştirilir. Kullanılan tüm malzemeler kalite standartlarına uygundur. Isı, ses ve su yalıtımı sayesinde yaz kış kullanılabilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu yapılar deprem bölgesi olan ülkemizde en çok tercih edilen yapılardır. Güvenli ve sağlıklı yapısı vardır. Ataşe dayanıklı malzeme kullanılarak üretimi yapılmaktadır.

Sakarya Prefabrik Yemekhane Binaları Türker Konteyner müşterilerin ihtiyaçlarını belirler, mimar ve mühendisler tarafından en verimli şekilde tasarlanarak üretime alınır. Tüm bu prefabrik yapılar size yıllarca kullanım sunarken uygun maliyetlerle beklentilerinizi maksimum derecede karşılar. Kusursuz hizmet anlayışı ve en iyiyi sunmak için sizlere farklı çözümler sunarız. Avantajlı fiyatlar için sizleri bekliyoruz.