Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Prefabrik Tek Katlı Evler

Prefabrik Tek Katlı Evler

Prefabrik Tek Katlı Evler Sakarya’da sektörde yıllardır profesyonel hizmet veren Türker Konteyner tarafından üretilir.

Ekonomik fiyatı, uzun ömürlü yapısıyla günümüzde en çok tercih edilen yapılardır. Zaman kaybetmeden hızlıca kurulabilme özelliği ile farklı iklim bölgelerine uygun şekilde üretilir. 4 mevsim kullanılabilme özelliği, ısı ve ses yalıtımıyla enerji tasarrufu sağlar. Yazlık evler, kışlık evler, bağ evleri, köy evleri, tatil evleri için ideal yapıya sahiptir. İhtiyaçlarınıza, zevkinize göre üretim yapılır.

Prefabrik tek katlı evler 1+1, 2+1. 3+1 gibi istediğiniz metrekarelerde projelendirilir. Sizlerin barınma, dinlenme ve tatil ihtiyaçlarını beklentilerini üst düzeyde karşılar. Prefabrik tek katlı evlerimizin mimarisi, verandası, dış cephe tasarımı zevkinize uygun şekilde yapılır.

Modern ve şık Prefabrik tek katlı evlerimiz sizlere birçok avantaj sunar. Yoğun talep gören ürünlerimiz size hayalinizde tatil keyfini konforunu yaşatır. Betornarme yapılara göre hazır evlerin maliyeti çok düşüktür. Betonarme yapılarda yıllar süren yapım süreci can sıkıcı olabilir. İşte bunu tamamen ortadan kaldırır. Hazır ev hayal ettiğiniz gibi hızlı bir şekilde kurularak kullanımınıza sunulur. Prefabrik evlerin en önemli özelliği sökülüp başka yere kurulabilmesidir. Ayrıca yüksek izolasyonu sayesinde gürültüden uzak, yaz kış kullanabileceğiniz evlere sahip olursunuz. Aynı zamanda güvenli ve depreme dayanıklıdır.

Sakarya’da yıllardır sektöre hizmet veren Türker Konteyner Tek Katlı Prefabrik Evler yeni nesil çözümler sunar.