Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları toplu konut inşaatlarından, yol, köprü, baraj, tünel inşaatlarına, madenciliğe kadar kolay kurulumu, güvenli ve konforlu olması, maliyetinin ucuz olması nedeniyle tercih edilir.

Şantiyeler için inanılmaz avantajlar sunan yapılar birkaç kişilik gruplardan biner kişilik gruplara kadar personelin dinlenmesini, vakit geçirmesini sağlayacak düzeyde kolay eklerle kapasitesi artabilen yapıdadır. Prefabrik şantiye binaları ofis, yatakhane, yemekhane gibi tüm yapılar kolaylıkla hızlı bir şekilde kurulur. Personelin ihtiyacı olan tüm bölümleri kapsayacak şekilde hazırlanan prefabrik yapılar aynı zamanda kolaylıkla işi bitince başka bir projeye aktarılabilir. Yaz kış kullanılabilen özelliği ile zorlu iklim şartlarına karşı yıllara meydan okur. Düşük bütçelerle sizlerin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılar.

Prefabrik Şantiye Binaları Türker Konteyner tarafından ihtiyaçlar, beklentiler, iklim koşullarına göre projelendirilerek en verimli haliyle size sunulur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilir. Ürünlerimiz fabrika ortamında hazırlanır. Kuruluma hazır hale gelir. Kullandığımız malzemeler standartlara uygundur. Teknik ve mimari açıdan sizlere en iyi hizmeti sunarız. Demonte olarak istenilen her yere gönderilen ürünlerimiz, hızlı ve kolay şekilde montajlanır. Prefabrik yapılarımızda gerekli izolasyonlar yapılmıştır. Isı ve ses yalıtımı mükemmel düzeydedir.

Türker Konteyner Prefabrik Şantiye Binaları profesyonel ekibimizle itina ile hazırlanır ve kurulur. Sağlık tesisleri, ibadethane, çamaşırhane, kantin, çalışma ofisi, sosyal tesisler, misafirhaneler, Wc akla gelebilecek şantiye binaları için bizlerle iletişime geçin. Uygun fiyatlarımız kaliteli ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz