Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Prefabrik Çift Katlı Evler

Prefabrik Çift Katlı Evler

Prefabrik Çift Katlı Evler geniş konforlu iç mekan tasarımları ile en çok tercih edilen yapılardır. Bütçenize uygun maliyetlerle dubleks evlere sahip olmak artık çok kolay.

İster yazlık, ister kışlık 4 mevsim kullanabileceğiniz bu yapıların kurulumu oldukça hızlıdır. Size hazır durumda gelen ürün kolay ve hızlı şekilde montaj edilir. Kurulacak bölgenin iklimine göre malzeme kullanılır. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanım sağlar.

Firmamızda, Prefabrik çift katlı evler sizlerin ihtiyaç, beklenti ve zekinize göre tasarlanır. Evler projelendirilirken her metrekare alan verimli şekilde değerlendirilir. Yaşam alanlarınız istekleriniz doğrultusunda dizayn edilir. Dubleks evler iki farklı kattan oluşur. Uygun bütçelerle geniş konforlu yaşam alanına sahip olursunuz. Yüksek kaliteli malzemesi ısı ve ses yalıtımı sağlar. Diğer yapılara göre oldukça cüzi bir maliyetle hayalinizde dubleks eve sahip olabilirsiniz. Dayanıklılık en üst düzeyde karşılandığı için yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Bu yapılar aynı zamanda depreme de dayanıklıdır. Ateşe dayanıklı malzeme yapısı ile modern ve şıktır. Evlerin sadece iç cephe değil dış cephe tasarımı da mükemmeldir. Geniş camlar, odalar, balkonlar, veranda istediğiniz genişlikte dizayn edilir. Ürünlerimiz Sakarya’da fabrikamızda üretilir. Ürünlerimiz TSE garantilidir.

Türker Konteyner, Prefabrik Çift Katlı Evler renk seçenekleri ve modern tarzlarla sizlere özel bütçenize uygun yaşam alanları sunar. Ekonomik ve kaliteli ürünlerimizle hayallerinizdeki evleri size sunmanın heyecanını yaşıyoruz.