Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Güvenlik Kulübesi

Güvenlik Kulübesi

Sakarya Güvenlik Kulübesi Türker Konteyner birçok iş sahasında kullanılmak üzere güvenli, farklı boyut ve özellikte, pratik kurulumu ile tercih edilir. Yaz kış kullanılabilen bu ürünler; hastane, restoran, alışveriş merkezleri, camiler, inşaatlar, şantiyeler, okullar, oteller gibi daha birçok yerde güvenli kullanım sağlar.

Güvenlik Kulübeleri kamu ve özel yerlerde güvenlik alanlarına ihtiyaç duyulan her yerde kurulabilir. Günümüzde sitelerin girişlerinde, bazı yapıların içlerinde güvenlik kabinlerine ihtiyaç duyulur. Güvenlik kabinleri yirmi dört saat kullanılacağı için insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olması gerekir. İhtiyaca göre büyüklüğü orada vakit geçirecek kişi sayısı ve ihtiyaç olan ekipmanlara göre belirlenir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tek bir noktaya sabitlenebilir veya farklı noktalara taşınabilir şekilde dizayn edilebilir. Ürünlerimiz TSE standartlarına göre kaliteli malzemeden üretilir. Dış etkilere karşı uzun ömürlü yapısı ile yıllara meydan okur.

Güvenlik kulübelerinde gece gündüz vakit geçirilmesinden dolayı insan ihtiyaçlarına yönelik Wc, lavabo bulunması gerekir. Boyutları kullanacak kişi sayısına göre belirlenebilir. Yaz kış güvenle kullanılabilen bu ürünler beton zemine veya toprak zemine de uygundur. Elektrik ve su tesisatları için pratik kullanım sağlanır. Taşınabilir özellikte olması işi bittiğinde farklı yerlerde kullanma imkanı sunar. Kaliteli ürünlerimiz aynı zamanda bütçenize de uygundur. Ürünlerimizde kalite ve görselliğe de özen gösteririz.

Tüm güvenlik kulübeleri ve güvenlik kabinleri ihtiyacı için kaliteli ve uygun fiyat seçeneklerimizle Türker Konteynera sizleri bekliyoruz.