Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram
Birleşimli Grup Konteyner

Birleşimli Grup Konteyner

Birleşimli Grup Konteyner Türker Konteyner eğitim kurumlarında, şantiyelerde, yol, köprü, baraj inşaat alanlarında, yatakhane, yemekhanelerde, kampüslerde güvenle kullanılabilir.

Modern tasarımı ve yapısı ile sonradan ekler konulabilir. Günümüzde tatil dönemlerinde, bağ bahçelerde, iş hayatımızda pratik çözümler sunan konteynerler konforu da beraberinde getirir. Üstün ısı ve ses yalıtımı, depreme dayanıklılığı, uzun süre kullanılabilir olması tercih edilir olmasında en büyük etkenlerden. Ergonomik yapıları ile şehirden uzakta çalışan personelin barınma, dinlenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özelliklere sahiptir. Konteyner teknik yapısı ile iki üç konteyner ekleri pratik olarak birleştirilerek çok fazla kişiye hizmet imkanı sağlanır.

Birleşimli Grup Konteyner modern şık tasarımı ile göze de hitap eder. Standartlara uygun şekilde üretilen ürünler yangına dayanıklı malzemesi, 4 mevsim güvenle kullanılabilir olması ve istenilen konsepte göre tasarlanması en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Firmamız tarafından demonte veya monte olarak istenilen yere gönderilen ürünlerin kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilir. Pratik ve işi bittikten sonra başka bir alana taşınabilir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik güvenli ve sağlıklı konteynerler fiyatları ile de dikkati çeker. Yüksek kalitede malzeme ile üretilen ürünler oldukça uygun bütçelerle sizlere sunulur. Firmamız, maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde modern, ergonomik yapıları sizlere sunar.

Birleşimli Grup Konteyner yaşam alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde beklentilerinizi en üst seviyede karşılar. Tüm teknik bilgiler ve fiyat teklifleri için bizleri arayınız.