Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Türker Sahibinden.com da

  • 01 Haziran 2022, 08:00

Sahibinden üyelikleri var. Artık tüm işlemlerimizi internetten halledebiliyoruz. Sahibinden konteyner ilanlarına da sıkça rastlarız.

Türker Konteyner Sakarya’da konteyner ve prefabrik ev üretimini gerçekleştirmektedir. İstediğiniz her model ve metrekarede tek katlı, iki katlı konteynerlerimiz mimarlarımız ve mühendislerimiz tarafından projelendirilir. Fabrikamızda hazırlanan ürünlerin yurt içi ve yurt dışı satışları yapılmaktadır. Ürünler gerekirse demonte olarak gönderilip montajı yerinde yapılmaktadır. Konteynerlerde ihtiyacınız olan tüm konfor bulunur. Kendinizi evinizde gibi hissedersiniz. İsterseniz ofis olarak, isterseniz yük taşımada da tercih edebilirsiniz. Konteynerler üstün kalite malzemeden üretildiği için yaz kış kullanıma da uygundur. Isı, ses, su izolasyonlarıyla mükemmeldir. Konteynerin kurulduğu yerde işi bittiğinde kolayca başka yere taşıyabilir, pratik şekilde tekrar kurabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızda bizimle görüşmeden karar vermeyin. Gerek satılık gerek kiralık konteyner için üretici firma her zaman güvenilirdir.

Sahibinden üyelikleri var. Firmamızın sahibinden.com da üyeliği vardır. Kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz ürünler kalite standartlarına uygundur. Siparişleriniz kısa sürede hazırlanır ve zaman kaybetmeden montajı yapılır. Sizler de zamandan kazanırsınız. Kolay sökülüp taşınabilir olması işi bittiğinde defalarca kullanım sunacaktır. Maliyetleri oldukça düşük olan bu ürünler birçok yerde güvenle kullanılmaktadır.

Türker Konteyner, konteyner ve prefabrik ev ihtiyaçlarınızı kusursuz ve güvenle karşılar. Satılık ve kiralık ürünlerimizi görmenizi isteriz. Her türlü sorularınız için bizleri arayabilirsiniz. Kaliteli konteyner ihtiyaçları ve uygun fiyatlar için sizleri bekliyoruz.