Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Satılık Konteyner

  • 05 Haziran 2022, 09:00

Satılık Konteyner, Türker Konteyner uzun yıllardır konteyner ve prefabrik ev sektöründe hizmet vermektedir. Tüm konteyner ihtiyaçlarınıza hızlı, kaliteli ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

Konteynerler günümüzde birçok alanda yaşam alanı olarak kullanılmaya başlandı. Hızlı, ucuz, uzun yıllar dayanabilen, işi bittiğinde farklı bir yere taşınabilen, pratik ve konforlu olması tercih edilme sebepleri arasında. Yüksek kalite ve teknolojilerin kullanılması ile konforlu yaşam alanları kısa sürede kurulur. Şantiyelerde, sosyal tesislerde, sahra hastanelerinde, yemekhane olarak, ofis olarak, tatil yerlerinde, depremlerde, tünel, yol, baraj inşaatlarında personelin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanır. Emsallerine göre daha kısa sürede ve daha az bütçe ile güvenli yapılara sahip olursunuz. Şehirden uzakta şantiyelerde kısa sürede dinlenme, yemekhane, yatakhane, çalışma ofisleri kurabiliriz. Kaliteli malzemeyle üretilen konteynerler yaz kış kullanılabilir. Isı, ses ve sızdırmazlık izolasyonlarıyla mükemmeldir.

Konteynerler WC-Duş kabinleri, güvenlik kulübeleri olarak da tercih edilebilir. İstenilen büyüklükte hazırlanabilen konteynerler Türker konteyner tarafından projelendirilerek sizlere sunulur. Konteyner evler tek katlı iki katlı, 2 oda 3 oda şeklinde tasarlanabilir.

Satılık Konteyner Türker Konteyner Sakarya’da konteynerlerin satışını yurt içi ve yurt dışında yapmaktadır. Ürünler depremde yapı güvenliği, enerji tasarrufu, uzun ömürlü ve kolay montajı ile profesyonel ellerde hayata geçer. Firma ikinci el konteyner satışı da yapmaktadır.

Satılık konteynerler ekonomik bütçelerle sizlere konforu sunar. Türker Konteyner yenilikçi çözümleri ve fırsatları ile düşük bütçeli, uzun ömürlü, montajı kolay ve hızlı konteynerleri sizlere uygun fiyatlarla sunar.